Arenal Training Camps Trophy

Właśnie mija połowa naszego czwartego, w tym roku, zgrupowania na Majorce. Wszyscy chyba już chcemy sprawdzić się w regatach. Marcin Czajkowski z Jackiem Piaseckim w grudniu ścigali się w Perth w Mistrzostwach Australii i Mistrzostwach Świata. Załogi Łukasz Przybytek z Pawłem Kołodzińskim i Tomasz Januszewski z Jackiem Nowakiem ostatni poważny start mieli w lipcu zeszłego roku podczas Mistrzostw Europy w Helsinkach. Startowali jeszcze w Mistrzostwach Polski i grudniowym Christmas Race w Palamos, ale oczywiście ranga i poziom regat nie należał do najwyższych.

Już jutro będziemy mogli sprawdzić, co pozytywnego zrobiliśmy przez ostatnie pół roku. Ruszają regaty Arenal Training Camps Trophy. Regaty potrwają cztery dni. Zaplanowano 10 wyścigów. Prognoza pogody przewiduje piękną słoneczną pogodę i słabe wiatry z możliwością, jak to na Majorce, rozwinięcia się wiatrów bryzowych.

W regatach wezmą udział wszystkie trzy załogi 49er Team Polska. Załogi mają doskonałą okazję sprawdzić trym jachtów i dokonać finalnych poprawek. Regaty te, są też dobrym momentem, aby pokazać nasze mocne strony, a jest ich coraz więcej. W wyścigach treningowych nasi zawodnicy należą do najszybszych i nie ma powodu aby podczas regat było inaczej.

Zapraszam do śledzenia naszych poczynań!

http://pl-pl.facebook.com/49erteampolskafanpage

Paweł Kacprowski

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*